ZAYIFLAMA İÇİN DOĞAL SEÇENEK ARAYANLAR

zayıflama

Özellikle yaz sezonuna yaklaşırken zayıflama konusunu gündemine alan insan sayısında müthiş bir artış yaşanıyor. İşte, zayıflamak isteyenlere yardımcı olabilecek doğal çözümler…

Bitkilerin zayıflatma ustalığı

Yaz dönemine girmeye az bir zaman kala otlarda zayıflamaya yardımcı olabilir.

Herbalium Bitki Merkezinden Volkan Kurt: “Özellikle kadınları rahatsız eden şişmanlık diyetlerle kabus olmuş durumda. Bütün kış yenen aşırı yemeklerle şişmanlayanlar zayıflayıp, incelme telaşında. Hakikaten çok iyi sonuçlar alınacak yöntemler doğada var. İlk çağlardan beri doğal kaynaklı hammaddeler biliniyordu ama günümüzde yeni keşfedildi. Zayıflama yöntemlerine damgasını vuran yeşil doğanın “zayıflatma sanatı”ndan faydalanıldığında daima ince kalmak, mümkün”

ZAYIFLAMA PLANINI  ‘ZANAATKAR’  BİTKİLERLE YAPIN

Herbalist Volkan Kurt, “Doğal yollarla bedendeki yağlarını eritenler bir daha kilo almıyorlar” diyor. Kurt eski çağlardan bu yana bilinen bitki mucizelerinin kalıcı zayıflattığını, şimdi yeniden günümüzde gündemde olduğunu söylüyor. . Kiloyu ortadan kaldırmak için bitkilerin gizemli 4 ustalığını anlatıyor Herbalist Kurt:
Birincisi: Vitaminler ve diğer biyolojik maddeler barındıran mate yaprağı, rezene, biberiye gibi şifalı otlar, bedendeki yağ ve toksinlerin idrar kanalı ile dışarı atılmasına yardımcı oluyor. Isırgan, biberiye, rezene gibi bitkilerin ise yağ çözücü etkisi olabileceği belirtiliyor. Kilodan dolayı şekli bozulmuş beden, sorunlu sarkık, gıdı ve yağlanan göbekler için canlılık veren doğal kür için 1 veya 1.5 aya ihtiyacınız var.
İkincisi: Bitki tozlarının yanı sıra, kilo vermede 5 yağ eriten bitkinin çayı sizi aburcubur yemekten alıkoyuyor. Bu çay iştahı kesiyor ama yağların yakılmasına ayrıca etki sağlıyor. Form kazanmada “altın bitkiler” olarak kilo verdiren otlar bir araya geliyor ve bu çayı oluşturulyor. Canınız çay çektiğinde sallama olarak sıcak suya koyup içtikçe, bir türlü önleyemediğiniz iştahınız dizginleniyor. Doğal çayın içeriğindeki “yağ yakıcı” ve selülitleri giderici bitkisel bileşenler devamlı yeme isteğinize dur diyor.
Üçüncüsü: Özellike kalça ve üst bacaklarda cilt altında yıllardır biriken inatçı pütürcükler, yani yazın bir çok kadını denize girmekten alıkoyan selülitleri gidermek için bir yakıcı tonik görevi gören bazı doğal yağlar sizin için kurtarıcı. Onlarla 1 ay boyunca hergün yapılan masaj pürüzsüz bir deri oluşturuyor. Kullananların da tanıklıklarıyla bütün bu uygulamanın sonucunda, yağlı ve pütürlü bölgeler yok olarak “sütun gibi” bir vücudun yolu açılıyor.
Dördüncüsü: Genç yaşlarda kilo ve selülitle yaşınızdan daha ileri bir görünüme teslim olmak zorunda kalıyorsunuz. Deri dokusunu güçlendiren ve sıkılığını ve esnekliğini artıran, cildi yeniden yapılandıran bazı bitkiler içine girdiğiniz “şişmanlık depresyonu”nu da çözen organikler. Limon ve portakal kabuğundan elde edilen bitkisel özler, istenen kiloya ulaşmayı hızlandırıyor. Deri dokusunu güçlendiren ve sıkılığını ve esnekliğini artıran, cildi yeniden yapılandıran nareniciye özü, kilo verirken gireceğiniz depresyonu ortadan kaldırıyor.

Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir