TUĞÇE KAZAZ’DAN ANLAMLI GİRİŞİM

tuğçe

Tuğçe Kazaz, 2 bin dönüm arazide  organik tarım yapmaya hazırlanıyor.
Tuğçe Kazaz, iş ortağı olduğunu belirttiği Uzakdoğu sporu Tai Chi hocası Muhlis Partal’la organik tarım yapacağını açıkladı.

Kırıkkale’nin Hasandede Beldesi’nde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde düzenlenen şenliğe katılan manken Tuğçe Kazaz, iş ortağı olduğunu belirttiği Uzakdoğu sporu Tai Chi hocası Muhlis Partal ile beldede 2 bin dönümlük arazi üzerinde organik tarım yapacaklarını açıkladı.

Hasandede Belediyesi tarafından organize edilen ve Orhan Demirhan İlköğretim Okulu bahçesinde gerçekleştirilen 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde renkli görüntüler ortaya çıktı. Belediye Başkanı Malik Ejder Coşkun’un daveti üzerine beldeye gelen Kazaz, yaptığı konuşmada, günün anlam ve önemini belirterek, gösterilen ilgi için herkese teşekkür etti.

Beldedeki öğrencilerle fotoğraf çektiren Tuğçe Kazaz, iş ortağı Tai Chi hocası ve öğretim görevlisi Muhlis Partal ile Hasandede’de 2 bin dönümlük arazi üzerinde organik tarım yapacaklarını belirtti. Kazaz, Hasandede Orhan Demirhan İlköğretim Okulu’nda düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere da madalya takarken, bebekleri de kucağına alarak sevdi.

 

Ensonhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir