KARAHİNDİBA ÇAYININ MUCİZE ETKİSİ

karahindiba

Karahindiba çayı lösemiyi yok etti!

Kanadalı bilim insanları, “Tedavisinde artık umut yok” diye evine gönderilen 72 yaşındaki lösemi hastasını karahindiba köküyle hazırladıkları bir çayla tedavi etti.

Windsor Üniversitesi Onkoloji Servisi bilim insanları ve Windsor Bölgesel Kanser Merkezi ekiplerince ortaklaşa yürütülen çalışmada tedavisinden umut kesilerek evine gönderilen 72 yaşındaki kan kanseri bir hastaya karahindiba kökünden özel bir karışım hazırlandı. Çay gibi içilen karışımı düzenli olarak kullanan John Dicarlio’nun kanser değerlerinde 4 ay sonra iyileşme görüldü. 3 yıl sonra Dicarlio’nun tamamen iyileştiği görüldü. 3 yıl süren yoğun tedavi programının ardından evine gönderilen ve sağlığı için ‘yapacak bir şey kalmadı’ denilen Dicarlio’nun mucizevi bir şekilde iyileşmesi tıpta devrim niteliğinde bir tedavinin de kapılarını açtı. Ancak araştırma ekibinden Dr. Caroline Hamm karahindiba kökünün herkeste aynı etkiyi yapmayacağını dolayısıyla doktorlara danışmadan hastaların bu çayı kullanmamaları gerektiği uyarısını da yaptı.

Araştırmanın bundan sonraki aşaması ise ekibin hastalar üzerindeki denemelerini tamamlamasının ardından karahindiba çayının hangi kanser türlerine ne oranda iyi geldiğini tespit çalışması olacak.

Sabah

One thought on “KARAHİNDİBA ÇAYININ MUCİZE ETKİSİ

  • 22 Şubat 2013 tarihinde, saat 08:47
    Permalink

    Karahindiba karaciğerin doğru çalışmasını sağladı ve vücut doğru çalışmaya başadı ve kanseri yendi. Kanseri yenmek için karaciğerinize iyi bakın. Radyasyonlu tanı aletlerine girip çıkmayın. Karaciğer değerlerinizi takip edin. Organik tüketim önemli. Yağ ve Tuz yasak…..İşte kanserin basit çözümü…

    arpafilizi

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir