“HEPİMİZ HAMİLEYİZ!”

Ekolojik yaşam uzmanı Erkan Şamcı, Tv 8’de Oylum Talu’nun sunduğu Anlatacaklarım Var programına katıldı. Açıklamalarında sağlıklı yaşamın ipuçlarını veren Şamcı, hamile olup çamaşır suyu kullanmadan yaptığı temizliğin içine sinmediğini söyleyen izleyiciye cevaben şunları söyledi: “beni takip edenler bilirler; bizim bir sloganımız var: Hepimiz hamileyiz! Yani hepimiz erkeğiyle kadınıyla kimyasal maddelere dikkat etmeliyiz. Hamile kadın ilaç içmez, saçını boyatmaz, sigara içmez, içki içmez, deterjanlara elini sürmez. Hepimiz hamile gibi hassas davranırsak kimyasallara bağlı olarak gelen eryaman escort hastalıklardan kurtulmuş oluruz.” dedi.

erkan-samci

Halının üzerindeki lekenin kimyasal bir temizleyici ile çıkarılabileceğini söyleyen Erkan Şamcı bu halının üzerinde bir bebek gezse ne olur diye sordu. Şirketlerin insan odaklı çalışmadığını anlatan Şamcı “varsın bardağımız tam olarak parlamasın, her üçbeş dakikada bir kimyasal içerikli kokular odanıza yayılmasın yoksa aslım hastası olabilirsiniz” şeklinde konuştu.

Bugünkü mimari anlayışını da eleştiren Şamcı her yapılan evin insan için uygun olmadığının altını çizdi. İnsanın 18. katta ne işi olur diye soran Şamcı 18. kata inip çıkan insanın üzerinde basınç farklılığı olabileceğini bunun da insanı olumsuz etkileyebileceğini anlattı.

DOGALBİLGİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir