2012 Türkiye güzeli Açalya Samyeli Danoğlu’ndan doğal güzellik tüyoları

2012 Türkiye güzeli Açalya Samyeli Danoğlu, güzellik sırlarını ve sporun hayatındaki yerini anlattı. Danoğlu, günümüz genç kızlarına ve de kadınlara kılavuzluk edecek, güzel olmanın doğallıkla olan ilişkisine dair önemli ipuçları verdi. “Ahlak, güzelliğin en önemli kriteri” diyen 2012 Türkiye Güzeli, cilt sağlığı için de bol su içtiğini dile getirdi.

Türk kahvesiyle peeling yapıyor

2012 Türkiye güzeli Açalya Samyeli Danoğlu, MAG dergisine güzellik sırlarını ve sporun hayatındaki önemini anlattı. Derginin Eylül sayısı için röportaj veren Danoğlu’nun spora ve doğal yaşama dair anlattıkları şöyle:

“Ahlak güzelliğin en önemli kriteri”

Güzelliğin, birçok kriterin bir bütünü olduğunu belirten 2012 Türkiye güzeli Açalya Samyeli Danoğlu, güzelliğin en önemli kriterin ahlak olduğunu söyledi. “Ruh güzelliği dendiğinde aklıma ilk davranış ve ahlak geliyor. Bir kadını güzel yapan şey etrafındakilere davranış biçimidir” diyen Açalya Samyeli Danoğlu, sadece sağlıklı bir bedene ve pozitif enerjiye sahip olan bir kadının aurası etrafındakileri etkileyebilir dedi.

“Cilt sağlığım için bol su içiyorum”

Cilt sağlığı için en önemli şeyin spor ve bol su tüketmek olduğunu söyleyen Danoğlu, davet ve düğün dışında hiç makyaj yapmadığını ve Türk kahvesiyle yüzüne peeling yaptığını söyledi. Türk kahvesi peelinginin yüzüne ışıltı kattığını söyleyen 2012 Türkiye güzeli, “Haftanın 5 günü spor yapıyorum. Düzenli spor yapanların günlük hayatında çok daha pozitif ve enerjilerinin çok daha yüksek olduğunu düşünüyorum. Düzenli sporun cilde verdiği ışıltıyı hiçbir krem veya ürün vermiyor. Bu yüzden kimyasal ürünlerle cildinizi anlık güzelleştireceğinize spor yapın, uzun vadeli genç ve güzel kalın” dedi. Kişisel gelişim ile ilgili kitap okumayı sevdiğini belirten Danoğlu, Zeynep Selvi’nin kitaplarını herkese önerdi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir